Yhteystiedot

Toimitusjohtaja
DI Janne Tanskanen
040 199 4626
janne@valvorak.fi

Rakennesuunnittelu, projektijohtaminen, rakennuttaminen, suunnittelupätevyys vaativa

 

Vastaava työnjohtaja
Rkm Hannu Häyrinen
044 555 9449
hannu@valvorak.fi

Vastaavan työnjohtajan tehtävät, projektijohtaminen, kosteudenhallintakoordinaattori

 

Pää- ja arkkitehtisuunnittelu

Rakennusarkkitehti Mika Rahunen

0400716757

mika@valvorak.fi

Asuin-, toimitila- ja tuotantorakennusten pää- ja arkkitehtisuunnittelu, suunnittelupätevyys vaativa uudisrakentaminen, FISE ARK 468

 

Hannu Viitanen

hannu.viitanen@valvorak.fi

0400338432

 

Myynti ja markkinointi

Janika Tanskanen

janika@valvorak.fi

 

 

 

Y-tunnus 2438305-0

 

Yhteistyössä, 

 

LVI-Suunnittelu:
Insinööritoimisto Oulas Oy

Henrik Kemppainen

0443515050
henrik.kemppainen@oulas.fi

 

Osoite: Vanha Kaarelantie 33, 01610 Vantaa

 

Voit ottaa yhteyttä myös oheisella lomakkeella.

Palvelumme

  • Projektinjohtopalvelu

  • Arkkitehtisuunnittelu

  • Pääsuunnittelu

  • Rakennesuunnittelu

  • LVI-suunnittelu

  • Valvonta

  • Vastaavan työjohtajan tehtävät

  • Kvv- ja iv- vastaava työnjohto

  • Kosteudenhallintakoordinaattori

  • Hulevesisuunnittelu

  • Kustannusarviot (investointitukihakemuksiin)

Kiinnostuitko? Kysy lisää!

Sähköpostitse
Tekstiviestitse